O nás

 Vítejte na stránkách fotoateliéru Atelika, vašeho fotoateliéru v Mladé Boleslavi.

Atelika, to jsou FOTOGRAFIE S DUŠÍ…

Úvodem jen pár základních slov o nás. ATELIKA vznikla spojením slov ATeliér, ELIška a KAmila. Svedla nás dohromady náhoda, a jak tomu tak bývá, nejlepší věci se dějí náhodou. Chceme, aby se v našem ateliéru každý cítil jako doma, uvolnil se a měl možnost si focení užít, proto neklademe žádné limity ani podmínky tomu, co na fotografiích chcete zachytit, ale naopak se ve vás snažíme probudit kreativitu, nápaditost a hravost a odstranit počáteční ostych, strach z nového a netradičního. To samozřejmě neplatí jen pro práci v ateliéru, ale budeme moc rády, když nás pozvete i na vaše oblíbená místa a necháte se zastihnout při vašich oblíbených činnostech. Fotografujeme ve dvojici, abychom zajistily fotografie z různých úhlů pohledu a zároveň si vzájemně asistujeme při aranžovaných scénách, aby i aranžované fotografie působily přirozeně. Jak s oblibou říkáme, nebojte se udělat něco JINAK a trošku si pohrajte s fantazií. Kombinujeme tradiční, reportážní a netradiční pojetí motivů fotografií tak, abyste od nás dostali vždy od každého něco a jako celek působily vaše fotografie jednoduše skvěle. Fotografování nás prostě baví a chceme, aby bavilo i vás.

“Fotografie je duší všech momentů, které právě člověk viděl zaniknout.”

-Sarah Moon-

DSC_8176-sssssssK
_DSC3004-ssssss

Pro svou práci používáme techniku NIKON. Každou minutu vznikají na světě miliony fotografií. Budeme rády, když ty naše udělají radost právě vám.

Už máte zarezervovaný svůj termín focení?

Dovolte nám zachytit vzácné momenty ve vašem životě, které vám a vašim blízkým budou dokola připomínat nezapomenutelnost těchto chvil.

Těšíme se na vás!

Logo_Atelika-02