FAQ

 1. but_infoMohu si vzít do ateliéru svého zvířecího mazlíčka?

  Nejen, že si mazlíčka můžete vzít s sebou do ateliéru, ale můžete si nechat udělat krásné fotografie s vaším mazlíčkem i kdekoliv venku, ať už je to pejsek nebo kočička nebo třeba kůň :). Rády za vámi dojedeme kam si budete přát. Už se na vás i vaše zvířátka moc těšíme.

 2. Jak dlouho dobut_infopředu si musím zamluvit termín focení?

  Během celého roku si plánujeme práci tak, že běžně stačí týden na stanovení termínu. Pouze ve svatební sezóně (tj. 1.6.-15.9) je lepší dát dopředu vědět, a to třeba i s měsíčním předstihem, jelikož vzhledem k množství svatebních zakázek nejsme tak flexibilní.

 3. but_infoMůžeme u vás objednat i tisk fotografií?

  Tisk není běžně součástí nabízených balíčků služeb. Po domluvě je ale možné zprostředkovat tisk fotografií, nebo vyhotovení fotoknihy.

 4. but_infoJe možné objednat si vás na focení k sobě domů?

  Určitě. Velmi rády s kolegyní přijedeme k Vám domů nebo kamkoli nás pozvete.

  but_info

 5. Co všechno si vzít s sebou na focení?

  Vždy musíte vědět pro jaký účel Vám budou fotografie sloužit. Bude to dárek pro babičku nebo potřebujete profesionální portrét na životopis? Chcete potěšit přítele svůdnými fotografiemi? Od účelu fotografie se odvíjí veškeré další instrukce. Každopádně vždy jde o to, vzít si s sebou alespoň jednu až dvě varianty oblečení (máme rády všechny barevné kombinace, puntíky i proužky, moc nedoporučujeme výrazné nápisy atp.). Chybu neuděláte s modrými jeansy nebo černými/barevnými kalhotami. Hlavní je, aby vám oblečení sedělo a cítili jste se v něm dobře. Konkrétně vám poskytneme vždy konzultaci ke každému focení.

 6. but_infoRetušujete fotografie?

  Fotografie vždy projdou před odevzdáním postprodukcí a retuší. Na přání Vám vyretušujeme vše co si budete přát. Nicméně fotografie stále vypadají přirozeně a ne uměle.

 7. but_infoJak dlouho budu čekat na finální fotografie?

  Termín odevzdání je vždy závislý na velikosti zakázky. Klasická zakázka např. ateliérového/exteriérového focení (cca 1,5 hodiny s 15 ks fotek) – od doby vašeho výběru fotografií počítejte max 10 dní. Expresní zpracování lze domluvit individuálně.

 8. but_infoVystavíte mi dárkový poukaz na přání?

  Ano, je možné nechat si vyhotovit dárkový poukaz na přání s Vaším motivem, textem a hodnotou. Tato služba je ZDARMA.

 9. but_infoPoskytujete i neretušované fotografie?

  Neupravené fotografie neposkytujeme.

 10. but_infoPronajímáte ateliér?

  Prozatím o podobné službě neuvažujeme.

 

Pokud jste zde nenašli odpověď právě na tu Vaší otázku, neváhejte nás kontaktovat buď pomocí kontaktního formuláře tady na stránkách, nebo na našem FB profilu, případně rovnou volejte :).  Jsme Vám plně k dispozici.

Eliška a Kamča